Daugavpils novada čempionāts telpu futbolā 2019

Play-off
10.02.2019 10.00DEMENEAMBEĻI5:2V.Volkovs-3, D.Zakrževskis-1, M.Ciršs-1 :: A.Macuks-2
10.02.2019 10:50KALUPESKRUDALIENA8:4A.Catlakšs-2, A.Raščevskis-2, R.Raščevskis-1, S.Iļjahovs-1, A.Antāns-1, M.Siņicins-1 :: E.Bovins-1, S.Lazdovskis-1, M.Roļiks-1, V.Verbickis-1
Spēle par 3.vietu
10.02.2019 11:40SKRUDALIENAAMBEĻI13:8E.Bovins-7, V.Verbickis-2, S.Lazdovskis-3, M.Roļiks-1 :: D.Komarovs-3, A.Solims-3, A.Macuks-2
Spēle par 1.vietu
10.02.2019 12:30DEMENEKALUPE6:2D.Zakrževskis-4, J.Simonovs-1, D.Kozlovs-1 :: S.Iļjahovs-2
KomandaSUZN+/-P
Demene55003715
Kalupe54102212
Skrudaliena5230-66
Ambeļi5131-74
Svente5131-94
Naujene5140-373
19.01.2019 15:00AmbeļiSkrudaliena0:5tehniskā uzvara
19.01.2019 15:50KalupeNaujene18:4S.Iļjahovs-8, V.Siņicins-6, A.Koržeņevskis-3, E.Bērziņs-1 :: J.Buls-1, M.Mihejevs-1, Ē.Kokins-1, J.Plonis-1
19.01.2019 16:40SventeDemene2:9R.Smiķersts-2 :: V.Volkovs-4, J.Simonovs-1, D.Truhanovs-1, D.Zakrževskis-1, S.Geikins-1, J.Daņilovs-1
20.01.2019 10:00SkrudalienaKalupe2:8M.Roliks-1, S.Lazdovskis-1 :: E.Bērziņs-4, M.Siņicins-1, R.Raščevskis-1, A.Catlakšš-1, S.Iļjahovs-1
20.01.2019 10:50SventeNaujene9:7A.Jegorovs-4, P.Aļohins-3, A.Kovalenko-2 :: J.Buls-3, J.Plonis-2, R.Atrahimovičs-2
20.01.2019 11:50DemeneAmbeļi9:5V.Volkovs-5, M.Ciršs-2, D.Kozlovs-1, J.Simonovs-1 :: A.Macuks-2, A.Valainis-2, D.Komarovs-1, A.Solims- brīdinājums
27.01.2019 10:00SventeSkrudaliena6:7V.Rižijs-2, L.Linards-2, A.Kovaļenko-1, P.Aļohins-1 :: S.Lazdovskis-2, M.Roliks2, O.Lukjanovs-1, N.Siņakovs-1, V.Verbickis-1
27.01.2019 10:50DemeneNaujene18:2V.Volkovs-8, D.Kozlov-4, M.Ciršs-3, J.Danilovs-1, P.Karņickis-1, J.Simonovs-1 :: J.Buls-1, V.Haritonovs-1
27.01.2019 11:40KalupeAmbeļi6:2M.Siņicins-2, R.Raščevskis-2, S.Iļjahovs-1, A.Catlakšs-1 :: A.Valainis-1, D.Komarovs-1
27.01.2019 12:30DemeneSkrudaliena8:3M.Ciršs-4, J.Daņilovs-1, V.Volkovs-1, J.Simonovs-1 (1s.v.) :: S.Lazdovskis-2, V.Verbickis-1 (s.v.)
27.01.2019 13:20SventeKalupe2:5A.Jegorovs-1, L.Linards-1 :: S.Iļjahovs-3, A.Catlakšs-1, R.Raščevskis-1
27.01.2019 14:10NaujeneAmbeļi2:8R.Atrahimovičs-1, V.Haritonovs-1 :: A.Valainis-2, D.Komarovs-2, J.Bovins-2, A.Solims-1, J.Krasovskis-1
03.02.2019 10:00AmbeļiSvente6:6A.Macuks-5, J.Bovins-1 :: R.Smiķersts-3, A.Kovaļenko-1, V.Rižijs-1, J.Ivanovs-1
03.02.2019 10:50NaujeneSkrudaliena5:4V.Haritonovs-1, J.Buls-2, E.Macijevskis-1, M.Mihejevs-1 :: S.Lazdovskis-2, E.Bovins-1, M.Roļiks-1
03.02.2019 11:40KalupeDemene0:5tehniskā uzvara

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *