Daugavpils novada spartakiādes 2019. kopvērtējuma tabula

Kopvērtējumā tiek skaitīti 8 labākie rezultāti

VietaPagastsPunktiTelpu futbolsFlorbolsDambreteNovussVieglatlētikaMinifutbols (7x7)Pagastu ziemas sporta spēlesPagastu vasaras sporta spēlesPludmales volejbolsStrītbolsRudens krossGalda tenissVolejbolsBasketbols
1Kalupe1411918161117201714161618
2Naujene1371517171816151891719
3Višķi12916141615617131820
4Ambeļi12217131518169121417
5Svente121161814161591518
6Skrudaliena92181412178815
7Vabole8119181351115
8Demene772015191211
9Vecsaliena722017111014
10Kalkūni481513713
11Līksna3713717
12Laucese321418
13Medumi231013
14Saliena221210
15Maļinova20146
16Biķernieki1616
17Nīcgale844
18Tabore55
Dubna0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *