Daugavpils novada spartakiādes 2019. kopvērtējuma tabula

Kopvērtējumā tiek skaitīti 8 labākie rezultāti

VietaPagastsPunktiTelpu futbolsFlorbolsDambreteNovussVieglatlētikaMinifutbols (7x7)Pagastu ziemas sporta spēlesPagastu vasaras sporta spēlesPludmales volejbolsStrītbolsRudens krossGalda tenissVolejbolsBasketbols
1Kalupe1441918161117201714161615161918
2Svente137161814161591518171720
3Naujene1371517171816151891719
4Višķi136161416156171318181620
5Ambeļi1241713151816912141417
6Vabole115191813511151618
7Skrudaliena11018141217881518
8Demene772015191211
9Vecsaliena722017111014
10Laucese5814181313
11Līksna541371717
12Kalkūni481513713
13Tabore3451415
14Medumi231013
15Saliena221210
16Maļinova20146
17Biķernieki1616
18Nīcgale844
Dubna0