Daugavpils novada spartakiādes 2019. kopvērtējuma tabula

Kopvērtējumā tiek skaitīti 8 labākie rezultāti

VietaPagastsPunktiTelpu futbolsFlorbolsDambreteNovussVieglatlētikaMinifutbols (7x7)Pagastu ziemas sporta spēlesPagastu vasaras sporta spēlesPludmales volejbolsStrītbolsRudens krossGalda tenissVolejbolsBasketbols
1Kalupe141191816111720171416161518
2Naujene1371517171816151891719
3Višķi1341614161561713181820
4Svente12916181416159151817
5Ambeļi12217131518169121417
6Vabole971918135111516
7Skrudaliena92181412178815
8Demene772015191211
9Vecsaliena722017111014
10Kalkūni481513713
11Laucese45141813
12Līksna3713717
13Medumi231013
14Saliena221210
15Maļinova20146
16Tabore19514
17Biķernieki1616
18Nīcgale844
Dubna0