Nedēļas nogalē novada sportistiem tikai uzvaras

Piektdienas vakarā LBL3 austrumu grupā Lāču pamatskolas sporta zālē laukumā devās BK “Daugavpils novads” basketbolisti, kas uzņēma BK “Madona/BJSS” komandu. Ar pārliecinošu spēles sākumu novada spēlētāji nodrošināja 9:0 pārsvaru jau pirmajās minūtēs. Spēles turpinājumā madonieši atguvās, un spēja izlīdzināt spēles gaitu, taču rezultāta starpību samazināt neizdevās, un svarīga uzvara BK “Daugavpils novads” ar rezultātu 87:70.

BK “Daugavpils novads” vienībai Vitālijs Gubānovs guva 18 punktus, Rihards Spīķis 15, Gintars Lazda izcīnīja 14 atlēkušās bumbas. Viesiem 24 punktus guva Edijs Skuja.

BK Daugavpils novads – BK Madona/BJSS 87:70 (20:7, 17:18, 24:26, 26:19)
Fotogalerija

Svētdien kā pirmie no novada sportistiem laukumā devās hokejisti. HK “Kalupe” tikās ar pastarīti “Lokomotīve/LRC”, un pārliecinoši uzvarēja ar rezultātu 13:1.

Lokomotīve/LRC – HK “Kalupe” 1:13 (0:5, 1:4, 0:4)

Pēc ilgāka laika Maksibasketbola līgā D30+ grupā otrā apļa spēli aizvadīja “Daugavpils novads 30” basketbolistes. Novadā viesojās “Rīga Mix” komanda, ar rezultātu 56:47 uzvarēja novada dāmas. Rīdzinieces iegāza trešā ceturtdaļa, kurā spēja gūt tikai piecus punktus.

Inga Voroņko guva 19 punktus un izcīnīja 19 atlēkušās bumbas. Pa 12 punktiem pievienoja Dace Dauģe un Olesja Jevsejeva.

Daugavpils novads 30 – Rīga MIX 56:47 (14:14, 12:8, 21:5, 9:20)

Savukārt Špoģu vidusskolas sporta zālē tikās “Daugavpils novads/Daugavpils Tehnikums” un VK “Ventspils” volejbolisti. Pārliecinoši ar 3:0 uzvarēja mājinieki. Devids Žolnerovičs atkal bija rezultatīvākais novada komandā, gūstot 16 punktus.

“Daugavpils novads/Daugavpils tehnikums” – VK “Ventspils” 3:0 (25:11, 25:18, 25:22)