Aizvadīts pirmais Daugavpils novada čempionāts armvrestlingā

Šajā nedēļas nogalē, 3. oktobrī Naujenes pagasta Kultūras centrā norisinājās pirmais Daugavpils novada čempionāts armvrestlingā, kas šajā sarežģītajā laikā pulcēja vairāk kā 30 dalībniekus no visas Latvijas, kā arī 7 pārstāvjus no Daugavpils novada armvrestlinga komandas Dinaburg Armwrestling.

Sacenības notika vairākās svara kategorijās: Iesācēji 80, +80 kg, Pro Vīri; 80, 90, +90 kg, Dāmas OPEN, Amatieri OPEN, kā arī Absolūtā kategorija ar labo un kreiso roku. Tāpat kā dienas saldais ēdiens notika divi supermači, Gunārs Ķivlis pret Artūru Šutovu un Sandris Šedis pret Tomu Rozīti, cīņas norisinājās līdz 3 uzvarām.

Daugavpils novada komandai veiksmīgi starti, Dmitrijs Isajevs ierinojās 4. vietā ar kreiso roku 80+ kg kategorijā iesācējiem. Antons Igoņins izcīnija 1. vietu kategorijā Iesācēji -80 kg ar labo roku. Juris Grustāns ierindojās 4. vietā kategorijā Iesācēji 80+ kg ar labo roku, Dmitrijs Isajevs šajā kategorijā ieguva godalgoto 3. vietu ar labo roku. Tikmēr komandas treneris Sandris Šedis sākumā supercīņā pārspēja Tomu Rozīti ar rezultātu 3:0, bet vēlāk uzvarēja Absolūtajā kategorijā ar labo roku!

Paldies visiem par dalību sacensībās, cerams, ka šī kļūs par ikgadēju tradīciju, un Latvijas armvrestlings atgriezīsies pie mums un pulcēs vēl kuplāku dalībnieku skaitu no visas Latvijas, gan no Daugavpils novada arī turpmāk!