Atklāts 2019. gada Daugavpils novada čempionāts florbolā

17. februārī Špoģu vidusskolas sporta zālē atklāts 2019. gada Daugavpils novada čempionāts florbolā. Čempionāts florbolā notiek tikai otro gadu, tomēr šis sporta veids ir kļuvis tik iecienīts, ka par uzvaru cīnās astoņas spēcīgas komandas – Ambeļi, Vabole, Kalupe, Naujene, Skrudaliena, Višķi, Kalkūni un jaunpienācēji – Vecsaliena. Tāpat pirmo reizi kvalitatīvai spēļu norisei palīdz jaunie borti, kas pērn iegādāti ar Daugavpils novada domes finansiālu atbalstu.

Sākumā tiek izspēlēts apļa turnīrs, katrai komandai tiekoties ar katru. Sākot ar ceturtdaļfinālu, notiks izslēgšanas turnīrs, kurā noskaidros medaļu ieguvējus.

Pirmā sabraukuma rezultāti:

KALUPEKALKŪNI5:3
VIŠĶIAMBEĻI13:2
KALKŪNIAMBEĻI9:1
KALUPEVIŠĶI13:2
VIŠĶIKALKŪNI6:5
NAUJENEVABOLE3:7
SKRUDALIENAVECSALIENA1:9
VABOLEVECSALIENA10:3
NAUJENESKRUDALIENA7:5
SKRUDALIENAVABOLE3:13

Šobrīd pēc punktiem līderos izvirzījusies Vaboles, Kalupes un Višķu komanda.

Čempionāta rezultatīvāko spēlētāju desmitniekā iekļuva Holgers Folkmanis un Mareks Meženiks no Vaboles, Lauris Linarts, Arnis Rasčevskis un Renāts Vabisčevičs no Kalupes, Jānis Soms no Višķiem, Jevģēnijs Daņilovs no Kalkūnes, Jānis Jonāns no Vecsalienas, Daniels Kravčenko no Skrudalienas un Romāns Atrahimovičs no Naujenes.

Nākamās spēles Špoģu vidusskolas sporta zālē tiks aizvadītas 23. februārī. Daugavpils novada iedzīvotāji aicināti apmeklēt spēles un atbalstīt sava pagasta komandu.

2. sabraukums

KALUPEVABOLE3:7
AMBEĻINAUJENE9:3
KALUPEAMBEĻI6:3
KALUPENAUJENE13:6
AMBEĻIVABOLE0:14
VIŠĶIVECSALIENA5:12
KALKŪNISKRUDALIENA8:3
VECSALIENAKALKŪNI8:5
VIŠĶISKRUDALIENA14:4

Atgādinām, ka pērn par čempioniem kļuva Naujenes pagasta komanda.