Augšdaugavas novada komandas uzsāk Daugavpils čempionātu

Pirmdien, 29. novembrī ar divām spēlēm startēja Daugavpils pilsētas atklātais čempionāts basketbolā vīriešiem. Čempionātā dalību bija pieteikušas arī divas Augšdaugavas novada komandas, un tieši pirmajā dienā arī abas komandas izgāja laukumā.

Pirmajā spēlē “Kalupe” tikās ar “MT Latgale”. Kalupieši spraigā cīņā uzvarēja ar rezultātu 83:61. Līdz pat spēles ceturtai ceturtdaļai cīņa par uzvaru bija līdzvērtīga, taču mača izskaņā novadniekiem izdevās spēli lauzt, un uzvara spēlē.

Otrai novada komandai “Višķi”, diemžēl, pirmajā turnīra spēlē neveicās tik labi, un tika piedzīvots zaudējums “Daugavpils/Krāslava U-17” komandai ar rezultātu 78 pret 100.

Kopumā turnīrā piedalās sešas komandas. Nākamās divas spēles notiks 6. decembrī, kad arī “Višķi” ies laukumā pret “MT Latgale” (19:45). Spēles notiek Daugavpils kultūras un spora pilī.