Augšdaugavas novada vīriešu basketbola komanda septembra beigās uzsāks sezonu

Reģionālajā Basketbola līgā (iepriekš LBL3) spēlēs 23 komandas: SK “Ezerzeme/Rēzekne”, Iecavas “Dartija”, BK “Salacgrīva”, BK “Cēsis”/Cēsu Sporta skola, “East Ball”/RTDP, BK “Jaunpils”, “Jēkabpils lūši”, Salaspils Sporta skola, BK “Augšdaugavas novads”, BK “Ādaži/Carnikava”, BK “Madona”/BJSS, SK “Rūjiena”, BJBS “Rīga”, BK “Krāslava/Sporta skola”, “Bauska-2”, “Nīca/BLi”, “Grobiņa”, LLU, BK “Roja”, BK “Smiltene”/BJSS, Mārupes Sporta centrs un BJBS “Rīga/Jugla”.

Reģionālajā līgā pamatturnīrā komandas tiks sadalītas Austrumu un Rietumu zonās, kuru ietvaros izspēlēs divu apļu turnīrus. Katras zonas astoņas labākās komandas iekļūs izslēgšanas turnīrā. Sacensības paredzēts sākt septembra beigās.

Saskaņā ar apstiprinātajiem nolikumiem, sacensībās var piedalīties spēlētāji, apkalpojošais personāls, laukuma tiesneši un sekretariāta tiesneši ar sadarbspējīgu “Covid-19” sertifikātu vai ne vairāk kā 72 stundas vecu negatīvu testu.