Basketbolistes triumfē Maksibasketbola līgā

Svētdien Lāču pamatskolas sporta zālē tikās Maksibasketbola līgas D30+ grupas līderes – “Daugavpils novads 30” un “Cēsis vieno” komandas. Ar pārliecinošu rezultātu 82:46 uzvarēja, un pirmo vietu grupā izcīnīja, Daugavpils novada basketbolistes.

Spēlē kopumā novada sportistes bija pārākas pār sāncensēm, agresīvā spēle aizsardzībā piespieda cēsinieces kļūdīties groza apakšā, un izpildīt neprecīzus metienus. Mājinieces lēnām un pārliecinoši audzēja rezultāta pārsvaru līdz pat spēles beigām.

Pirms 2019./2020. gada sezonas izveidotā Daugavpils novada sieviešu basketbola komanda turnīrā uzvarēja visās spēlēs, lai gan viena spēle vēl jāaizvada, bet komandu vietu sadalījumu tas vairs neiespaidos. Diemžēl, šajā sezonā izpalika “Četru fināls”.

1. Daugavpils novads
2. Cēsis vieno 30
3. Ķekava 30
4. Rīga Mix 30
5. Līvāni 35