Basketbolisti pārliecinoši uzvar grupas pastarīti

BK Daugavpils novads turpina uzvarēt otrajā spēlē pēc kārtas. 24. janvāra vakarā Latvijas Basketbola līgas 3. divīzijas pamatturnīra Austrumu grupā viesos tikās ar grupas pastarīti Balvu Sporta skola komandu. Novada basketbolisti svinēja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 96:63.

Jau no spēles pirmajām minūtēm novada basketbolisti izvirzījās vadībā, un spēlei turpinoties, turpināja pārsvaru palielināt. Puslaikā ejot pārsvars jau bija +17 punkti.

Atgriežoties laukumā pēc pārtraukuma mājiniekiem neizdevās lauzt spēles gaitu, un viesi ceturtajā ceturtdaļā pārsvaru dubultoja. Izteikts pārsvars Daugavpils novada basketbolistiem bija cīņā zem groziem (57:33 atlēkušās bumbas).

Labākie Daugavpils novada komandā:
V. Gurjančiks 24 punkti,
Ē. Kreipāns 17 punkti,
R. Spīķis 10 punkti un 11 atlēkušās bumbas.

Balvu Sporta skola – BK Daugavpils novads 63:96 (19:26, 11:21, 22:24, 11:25)

Otrdienas, 28. janvāra, vakarā Daugavpils novada basketbolisti viesosies Carnikavā, bet piektdien, 07. februārī, 20:00 visi līdzjutēji tiek aicināti uz Lāču pamatskolu kad sacentīsies ar Jēkabpils Lūši/Sporta centrs.