Basketbolisti zaudē Krāslavā

Piektdienas vakarā Krāslavā viesojās BK “Daugavpils novads” komanda, kur LBL3 turnīra ietvaros aizvadīja spēli ar BK “Krāslava/Sporta skola”, un piedzīvoja sāpīgu zaudējumu ar 87:99.

Pirmajā spēles ceturtdaļā novada basketbolisti izvirzījās vadībā ar +9, taču līdz lielajam pārtraukumam mājinieki rezultāta starpību sadeldēja līdz minimumam, un pārtraukumā ejot rezultāts bija 52:50 Daugavpils novada labā.

Trešā ceturtdaļa aizritēja ļoti līdzīgi, un tikai tās izskaņā viesi panāca četru punktu pārsvaru. Pēdējā spēles nogrieznī novada basketbolisti salūza – daudz kļūdu un garām aizmesti metieni, kas ļāva krāslaviešiem pārņemt spēles vadību, un noslēgt to savā labā.

Daugavpils novada komandas labā Zintis Saulītis guva 19 punktus, Maksims Gurjančiks 16.

BK Krāslava/Sporta skola – BK Daugavpils novads 99:87 (21:30, 29:22, 16:18, 33:17)

Svētdien, 1. martā, 14:00 Lāču pamatskolā, pirmā posma pēdējā mājas spēlē Daugavpils novada basketbolisti uzņems BK “Salacgrīva”