Basketbolistiem katastrofāls metienu procents un zaudējums Jēkabpils Lūšiem/SC

Vakar, 7. februārī, Latvijas Basketbola līgas 3. divīzijas pamatturnīrā BK “Daugavpils novads” tikās ar Austrumu grupas līderiem “Jēkabpils Lūši/Sporta centrs”. Mājinieki neizmantoja sava laukuma priekšrocības, un zaudēja spēli ar rezultātu 58:64.

Spēles pirmo minūšu vājais sniegums atstāja iespaidu uz visu spēli, piektajā minūtē rezultāts bija 2:13. Turpinājumā spēli izdevās izlīdzināt, taču katastrofālais metienu procents liedza rezultātu vērts sev par labu.

Arī komandas treneris atzina, ka, ar tik daudz aizmestiem garām metieniem, spēli uzvarēt nav iespējams. No spēles iemesti 23 no 65 metieniem (35%), tai skaitā precīzi tikai seši trīs punktu metieni no 34 izmestajiem.

Spēlei tuvojoties izskaņai, Daugavpils novada basketbolistiem izdevās rezultātu samazināt līdz -4, bet turpināja pievilt metienu precizitāte.

Rihards Spīķis 14 punkti (8 atlēkušās bumbas), Gintars Lazda 13 punkti (10 atl. bumbas), Ēriks Kreipāns 12 p.

BK Daugavpils novads – Jēkabpils Lūši/Sporta centrs 58:64 (11:21, 14:10, 10:17, 23:16)

Piektdien, 14. februārī, novada komanda tiksies ar BK Madona/BJSS. Lāču pamatskolas sporta zālē spēle sāksies 20:00.