Basketbolistiem minimāls zaudējums otrajā spēlē

Svētdienas pēcpusdienā BK Daugavpils novads aizvadīja otro spēli LBL3 turnīrā. Diemžēl tika piedzīvots minimāls zaudējums Rugāju SC komandai ar rezultātu 65:67 (12:12, 8:16, 25:19, 20:20).

Mājiniekiem spēli izdevās iesākt ar 6:0 izrāvienu, taču pretinieki atguvās, un izlīdzināja rezultātu. Pirmā ceturdaļa noslēdzās ar rezultātu 12:12. Otro ceturdaļu viesi iesāka ļoti labi, ar 9 punktu izrāvienu, un puslaiku noslēdza ar 8 punktu pārsvaru (20:28). Otrais puslaiks iesākās ar nelielu viesu pārākumu. Trešās trešdaļas vidū Daugavpils novada komanda bija iedzinējos ar 13 punktiem, bet ceturdaļas beigās atspēlējās, un to uzvarēja ar 25:19. Pietuvojoties pretiniekam tikai ar 2 punktu deficītu. Arī ceturtajā ceturdaļā mājinieki bija iedzinēja lomā, un tā arī neizdevās izvirzīties vadībā.

Spēles pamatlaika pēdējās sekundēs novada komandai bija iespēja izlīdzināt spēles rezultātu, kad Vitālijs Gubānovs atņēma pretiniekam bumbu, taču uzbrukumu neizdevās pabeigt rezultatīvi.

Daugavpils novada komandā rezultatīvākais ar gūtiem 25 punktiem bija Zintis Saulītis. Ēriks Kreipāns guva 13 punktus (10 ab), bet Gintars Lazda pievienoja vēl 10 (9 ab).

Pretinieku labā punktus guva tikai seši spēlētāji, viss vairāk Mičulis – 19 (11 ab), Circens un Ozoliņš pa 12.

Nākamo spēli BK Daugavpils novads aizvadīs 24. oktobrī 20:00 viesos kad tiksies ar BK Madona/BJSS vienību.

Spēles protokols