Basketbolistiem pārliecinoša uzvara pār pastarīti

2. novembra pēcpusdienā Lāču pamatskolas sporta zālē BK Daugavpils novads aizvadīja kārtējo spēli Latvijas Basketbola līgas 3. divīzijā 2019./2020. gada sezonā. Tiekoties ar pastarīti Balvu Sporta skolas komandu, tika izcīnīta pirmā uzvara šajā sezonā ar rezultātu 102:58 (21:17, 31:7, 22:17, 28:12).

Pirmās ceturtdaļas otrajā pusē Daugavpils novada komanda izvirzījās vadībā, un to noturēja līdz pat spēles beigām. Ceturdaļa noslēdzās ar rezultātu 21:17. Otrajā ceturtdaļu novada spēlētājiem izdevās lielisks 25 punktu izrāviens, un puslaiku izdevās noslēgt ar rezultātu 52:24.

Arī otro puslaiku BK Daugavpils novads turpināja pārliecinoši, un trešo trešdaļu noslēdza jau ar 33 punktu pārsvaru. Pēdējā ceturdaļā viesu komanda nespēja izrādīt nopietnu pretestību, un spēli mājinieki noslēdza ar iespaidīgu 44 punktu pārsvaru.

Novada komandā rezultatīvākais bija M. Gurjančiks kurš guva 19 punktus, Ē. Kreipāns pievienoja 17, R. Spīķis un M. Kļavinskis pa 13 (11 ab). Zem groziem dominēja mājinieki, izcīnot 65 atlēkušās bumbas, viesiem ļaujot izcīnīt 37 atlēkušās bumbas. G. Lazda Daugavpils novada komandā zem groziem izcīnīja 16 atlēkušās bumbas.

Balvu Sporta skolas sastāvā labākais bija E. Tūcis kurš guva gandrīz pusi no komandas gūtajiem punktiem – 24.

Nākamā spēle jau pēc nedēļas 09.11. 12:00. Lāču pamatskolas sporta zālē tiks uzņemti līderi – BK Carnikava.