BK Daugavpils novads LBL3 sezonu sāk ar zaudējumu

Latvijas Basketbola līgas 3. divīzijas 2019./2020. gada sezonu Daugavpils novada komanda sākusi ar zaudējumu. Piektdien, 4. oktobrī Lāču pamatskolas sporta zālē novada komanda tikās ar SK Rūjiena. Diemžēl tika piedzīvots zaudējums ar 58:82.

Daugavpils novada komadā rezultatīvākais bija Jānis Kļavinskis ar gūtajiem 18 punktiem, viņam sekoja Zintis Saulītis – 16. Vēl punktus guva Rihards Spīķis – 10, Valentīns Gurjaņčiks un Gintars Lazda – 7, Gintaram arī 10 atlēkušās bumbas.

Pretinieku labākie: Mārcis Brīnums – 20 punkti (9 ab), Renārs Apsītis – 19 p., Agnis Brauns – 17 p.

Nākamo spēli BK Daugavpils novads aizvadīs 20. oktobrī 14:00 mājās, Lāču pamatskolas sporta zālē ar Rugāju SC. Skatītāji laipni aicināti!

BK Daugavpils novads – SK Rūjiena 58:82

BK Daugavpils novads mājas lapa