Dāmas turpina nevainojami

Maksibasketbola līgas D30+ grupā kārtējo uzvaru izcīnīja Daugavpils novada basketbolistes, viesos uzvarot Ķekavas vienību ar rezultātu 62:51.

Pirmajā puslaikā Daugavpils novada basketbolistēm izdevās iekrāt diezgan pārliecinošu 15 punktu pārsvaru, taču mājinieces trešajā ceturtdaļā atguva piecus punktus, bet vairāk samazināt punktu deficītu ķekavniecēm neizdevās. Pēdējā ceturtdaļā viešņas izvirzījās vadībā pat ar 18 punktu pārsvaru, un veiksmīgi noslēdza spēli savā labā.

Jāpiemin, ka šī spēle izcēlās ar zemo precizitāti abu komandu izpildījumā. Tā uzvarētājas iemeta tikai 10 no 40 divpunktu metieniem, bet mājiniecēm neizdevās precīzi mest no tālās distances – precīzi bija 4 no 25 trīs punktu metieniem.

Rezultatīvākā Daugavpils novada komandā bija Dace Dauģe gūstot 18 punktus. Kristīnei Eglei 16 punkti.

Ķekava – Daugavpils novads 51:62 (9:13, 8:19, 18:13, 16:17)

15. martā 13:00 Lāču pamatskolas sporta zālē dāmas uzņems “Cēsis vieno” komandu.