Daugavpils čempionātā dāmas uzvar arī otrajā spēlē

Otrdienas vakarā tika aizvadītas kārtējās spēles Daugavpils pilsētas čempionāts basketbolā sievietes. Vēlajā spēlē tikās Daugavpils novada komanda un “BJSS 04” (2004. gadā dzimušas un jaunākas), ne bez pūlēm, bet novada pieredzējušās spēlētājas guva uzvaru ar rezultātu 74:55.

Spēlē iesākās kļūdām bagāta abu komandu izpildījumā, un pirmajās piecās minūtēs katra komanda guva tikai piecus punktus. Pirmo ceturtdaļu novada spēlētājas noslēdza savā labā ar rezultātu 17:11. Otrajā ceturtdaļā pārsvaru izdevās palielināt, un puslaikā ejot rezultāts uz tablo bija 33:19.

Atgriežoties laukumā pēc pārtraukuma jaunajām daugavpilietēm izdevās rezultāta starpību sadeldēt līdz sešu punktu deficītam (40:34), kas bija skaidrojams ar novada komandas spēlētāju paviršībām aizsardzībā, un neprecīziem metieniem. Pēc trenera Sergeja Komļeva pieprasītā minūtes pārtraukuma novada spēlētājas atguvās, un guva 16 bezatbildes punktus. Ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 56:34.

Daugavpils basketbolistēm izdevās minimāli uzvarēt ceturto ceturtdaļu (18:21), taču, lai uzvarētu spēlē, ar to bija par maz.

Kopumā spēle aizritēja augstā tempā, kam godam līdzi turēja arī Daugavpils novada pieredzējušākās basketbolistes. Jāpiemin vēl BJSS spēlētāju zemais iemesto grozu procents attiecībā pret izmestajiem metieniem no spēles – 22 no 80 (27,5%). Zem sava groza pārliecinoši saimniekoja novada spēlētājas, izcīnot 42 atlēkušās bumbas.

Kristīne Egle guva 18 punktus, Irina Sokolova – 16, Santa Kotele – 14, Olga Lakomko-Ulpe – 12.

BJSS 04 – Daugavpils novads 55:74 (11:17, 8:16, 15:23, 21:18)

Nākamā spēlē pret “BJSS 06” otrdien, 22. septembrī 18:30 J. Pilsudska Daugavpils Valsts ģimnāzijas sporta zālē.

Spēļu rezultāti un tabula