Daugavpils novada hokejistiem turnīrs beidzies

Sestdienas vakarā Daugavpils pilsētas atklātajā hokeja čempionātā senioru grupā (45+) novada hokejisti aizvadīja izslēgšanas spēļu pirmo kārtu, tiekoties ar Jēkabpils komandu. Diemžēl, tika piedzīvots zaudējums ar rezultātu 3:5, un turnīrs beidzies.

Jau spēles pirmajā minūtē Daugavpils novada hokejistiem izdevās gūt pirmos vārtus, bet trešdaļa noslēdzās ar rezultātu 2:1. Otrās trešdaļas sākumā jēkabpilieši spēja rezultātu izlīdzināt, un izvirzīties pat vadībā. Perioda pēdējā minūtē novada hokejisti, spēlējot pieci pret trīs, rezultātu izlīdzināja – 3:3.

Trešajā periodā Jēkabpils spēlētāji bija neapturami, un ātri guva divus vārtus. Uzvarot spēlē, viņi nodrošināja vietu izslēgšanas spēļu ceturtdaļfinālā.

HK Daugavpils novads – Jēkabpils 3:5 (2:1, 1:2, 0:2)