Daugavpils novada volejbolisti otro reizi uzvar RTU studentus

Nacionālās Volejbola līgas 2. posma sacensībās Daugavpils novads/Daugavpils Tehnikums ar nedēļas intervālu atkal tikās ar SK RTU. 1. februārī viesojās Rīgā, un vēlreiz uzvarēja RTU studentus ar rezultātu 3:1.

Pirmais sets izvērtās ļoti saspringts, jo uzvarētāju noskaidroja tikai pie rezultāta 32:30, novada volejbolistu labā. Otrajā setā, kad mājinieki bija iedzinēju lomā 11:20, novada volejbolisti pieļāva daudz kļūdu, bet spēja setu uzvarēt ar 25:22.

Trešajā setā RTU volejbolistiem atvērās otrā elpa, un pārliecinoši to uzvarēja – 25:18. Pēdējo ceturto setu Daugavpils novads/DT iesāka sparīgāk, un veiksmīgi to noslēdza savā labā 25:18.

Kā ierasts, komandas līderis D. Žolnerovičs bija labākais punktu guvējs Daugavpils novada komandā, gūstot 18 punktus. O. Klopovs pievienoja vēl 14.

SK RTU – Daugavpils novads/Daugavpils Tehnikums 1:3 (30:32, 22:25, 25:18, 18:25)

8. februārī 14:00 Ozolnieku vidusskolas sporta zāle volejbolisti tiksies ar VK Ozolnieki.