Edvīns Hadakovs palīdz U20 vieglatlētikas komandai uzvarēt Baltijas čempionātā

31. jūlijā un 1. augustā Ogrē notika Baltijas čempionāt vieglatlētikā junioriem (U20) un jauniešiem (U18). U20 vecuma grupā Latvijas komandai kopvērtējumā izdevās pārspēt kaimiņus, un izcīnīt pirmo vietu. Savu artavu komandai pienesa arī Daugavpils novada sporta skolas audzēknis Edvīns Hadakovs (treneri Dmitrijs un Jana Hadakovi), kurš izcīnīja divas zelta medaļas. Tāllēkšanā Edvīns aizlēca 7,36 metrus, savukārt trīssoļlēkšanā sasniedza rezultātu 15,34 metri. Jāpiebilst, ka trīssoļlēkšanā sasniegtais rezultāt ir šīs sezonas labākais Latvijā junioriem, taču to nevar ieskaitīt oficiāli jo ceļavēja ātrums pārsniedza divus metrus sekundē.

Divās disciplīnās jauniešu komandu pārstāvēja Daugavpils novada sporta skolas audzēkne Adriana Kandu (treneris Dmitrijs Hadakovs). Lodes grūšanas sektorā Adriana palika tūlīt aiz goda pjedestāla (rezultāts – 13,22 m), bet diska mešanā – piektā vieta disku aizmetot 33.73 metrus tālu.

Komandu cīņā U20 junioriem uzvara Latvijai – 284 p. Seko Igaunija – 247 p. un Lietuva – 211 p. Savukārt U18 jauniešiem uzvarēja Igaunijas komanda – 263 p., apsteidzot Latviju – 243 p. un Lietuvu – 235 p. Interesanti, ka iepriekšējos divus gadus uzvarēja Latvijas jaunieši. Šogad, pārgājuši junioru kārtā, vairums no viņiem kaldināja mūsu junioru uzvaru – pirmo reizi sešu maču vēsturē.