FK Kalupe/Daugavpils novads noslēdz sezonu

Latvijas Futbola federācijas (LFF) valde, uzklausot LFF Sacensību komitejas, kā arī LFF Attīstības un jauniešu komitejas redzējumu, kā arī pēc izspēles iespēju izvērtēšanas esošajos epidemioloģiskajos apstākļos lēmusi par sacensību noslēgšanu Latvijas 3. līgas čempionātā.

LFF valde lēma vietu sadalījumu turnīra tabulās noteikt ar koeficienta palīdzību. Koeficients tiek izrēķināts, sadalot komandas iegūto punktu skaitu ar komandas nospēlēto spēļu skaitu. Līdz ar to FK “Kalupe/Daugavpils novads” Latvijas 3. līgas Latgales reģiona turnīrā ieņēma otro vietu.

Kalupieši 2020. gada sezonā aizvadīja visas 10 spēles, sešās gūstot uzvaru, vienreiz zaudējot un trīs spēlēs noslēdzot ar neizšķirtu rezultātu.

Par turnīra labāko vārtsargu tika atzīts Igors Tvardovskis (FK “Kalupe/Daugavpils novads”).

“Notiekošais ārpus futbola laukumiem diktē to, kas notiek un tuvākajā laikā notiks uz zaļajiem laukumiem. Ar lielu rūgtumu esam spiesti noslēgt amatieru sacensības, jo saprotam, ka pēc esošo ierobežojumu pagarināšanas kalendārās iespējas turpināt spēles ir teju pilnībā izsmeltas,” pauž LFF prezidents Vadims Ļašenko. “Pašlaik katram no mums vislielākā uzmanība ir jāvelta apkārtējo un pašu veselībai un drošībai, lai 2021. gada sezonu mēs sagaidītu stabilākos un prognozējamākos apstākļos. Nav nekādas citas alternatīvas kā turpināt vīrusam pretī likt mūsu visu piesardzību, atbildīgumu un noteikumu ievērošanu. Tā ir atslēga uz uzvaru šajā cīņā, kuras laukumā atrodamies mēs visi.”