HK Kalupe sezonu noslēdz ar uzvaru

Pēdējo šīs sezonas spēli Daugavpils pilsētas atklātajā hokeja čempionātā aizvadīja HK Kalupe tiekoties ar “Riekstiņš” komandu. Lai gan šī spēle kalupiešiem vairs neko neizšķīra, tomēr lakumā bija skatāms agresīvs un ātrs hokejs, un uzvara ar rezultātu 5:3.

Spēles trešajā minūtē rezultātu atklāja “Riekstiņš” hokejisti, taču trešdaļas vidū, spēlējot mazākumā, kalupieši spēja rezultātu izlīdzināt, un perioda izskaņā arī izvirzīties vadībā 2:1.

Otrajā trešdaļā Kalkūnes pagasta komanda panāca izlīdzinājumu, bet Kalupes hokejisti atguva vienu vārtu pārsvaru. Pēdējā spēles nogrieznī kalupieši panāca jau divu vārtu pārsvaru, taču Riekstiņa hokejisti nepadevās un atguva vienus vārtus (3:4). Spēles izskaņā uzvarētāji guva vēl vienus vārtus.

Jau ziņojām, ka HK Kalupe 2019./2020. gada sezonā izcīnīja trešo vietu, par ko arī pēc spēles saņēma medaļas un kausu.

Riekstiņš – Kalupe 3:5 (1:2, 1:1, 1:2)

HK Kalupe
1. periods
08:07 – Vitālijs Gorohovs (Kalvis Dobkevičs)
14:18 – Armands Kalvāns (Kalvis Dobkevičs)
2. periods
26:43 – Kalvis Dobkevičs (Vitālijs Gorohovs, Armands Kalvāns)
3. periods
40:33 – Kalvis Dobkevičs (Elmārs Kukjāns)
43:04 – Kalvis Dobkevičs (Aleksandrs Pavlovskis, Elmārs Kukjāns)

Soda minūtes
1. periods
2min – Aleksandrs Pavlovskis TRIP
2min – Aleksandrs Pavlovskis TRIP
2. periods
2min – Elmārs Kukjāns SLASH