HK Kalupei zaudējums pēcspēles metienos

Sestdienas, 11. janvāra, vakarā Daugavpils pilsētas atklātajā hokeja čempionātā HK Kalupe tikās ar HK Rokiškis. Spēles pamatlaiks noslēdzās ar rezultātu 3:3, bet hokejisti no Lietuvas bija veiksmīgāki pēcspēles metienos.

Spēles pirmajā trešdaļā komandām vārtus gūt neizdevās. Otrā perioda pirmajā minūtē HK Kalupe spēlētājs V. Borovkovs guva pirmos vārtus, taču tad divus vārtus guva viesi no Lietuvas.

Trešajā trešdaļā HK Rokiškis spēlētāji pārsvaru vēl palielināja, bet kalupieši spēja atgūties un izlīdzināja rezultātu, taču spēles laiks strauji tuvojās beigām, un komandas vārtus vairs neguva. Tas nozīmēja, ka uzvarētāju spēlē būs jānosaka pēcspēles metienu sērijā, kurā HK Rokiškis komanda bija pārāka.

Rezultatīvākais spēlētājs Kalupes rindās bija V. Borovkovs ar gūtajiem 3 (2+1) punktiem. V. Gorohovs asistēja visos vārtu guvumos.

HK Kalupe – HK Rokiškis 3:4 (0:0, 1:2, 2:1, 0:1)

HK Kapule vārtu guvēji:
15:38 V. Borovkovs (A. Handrovskis-Kudrjavskis, V. Gorohovs)
39:44 V. Borovkovs (V. Gorohovs, A. Handrovskis – Kudrjavskis)
43:52 A. Latvelis (V. Gorohovs, V. Borovkovs)