Hokeja klubam “Kalupe” uzvara “Slāvu kausā”

Laika posmā no 24. – 25. janvārim norisinājās Starptautisks hokeja turnīrs amatieru komandām ”Slāvu kauss”, kurš notiek jau 6 gadu. Katru gadu pasākuma norises vieta tiek mainīta starp turnīra dalībvalstīm, un šoreiz hokejisti devās uz Baltkrievijas pilsētu – Novopolocku.

Novopolockā ieradās 8 komandas no 5 valstīm – Krievijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas un Latvijas. Kopumā piedalījās hokeja komandas no 7 dažādām pilsētām – ”Piter” no Sanktpēterburgas, ”Orakuls” no Viļņas, ”Medvedi” no Novopolockas, ”Sparta” no Tallinas, ”Orli” no Maskavas, ”Kalupe” no Daugavpils novada, savukārt Minsku pārstāvēja 2 komandas – ”Armada” un ”Ščit.”

Turnīra mērķis ir popularizēt hokeju, aktīvo dzīvesveidu, celt sporta meistarības līmeni, kā arī stimulēt parastos iedzīvotājus nodarboties ar sportu savā ikdienā. Kā viens no mērķiem ir arī uzlabot turnīra dalībvalstu savstarpējo sadarbību sporta jomā un veidot ciešākas draudzības saites.

Apakšgrupu atlasē katrai komandai bija jānospēlē 3 spēles ar pārējām grupā esošajām komandām. Savā grupā HK “Kalupe” uzvarēja visus pretiniekus. Ar 3 ripu pārsvaru mūsu novadniekiem beidzās spēle pret Minskas ”Ščit” komandu (5:2), kā arī pret talliniešu ”Sparta” (7:4). Savukārt rezultatīvākā spēle Daugavpils novada komandai tika aizvadīta pret ”Orliem” no Maskavas, kurus HK ”Kalupe” pieveica ar 6 ripu pārsvaru (8:2).

Nepiedzīvojot nevienu zaudējumu, HK ”Kalupe” iekļuva turnīra finālā, kur tad arī norisinājās sīvākā cīņa. Finālspēlē mūsu novadnieki tikās ar otras grupas uzvarētājiem – Novopolockas ”Medvedi”. Spēle beidzās ar HK ”Kalupe” uzvaru (5:3) pār pretinieku un, tātad, arī uzvaru visā turnīrā!

Fotogalerija – HK “Kalupe” facebook