Iespaidīga uzvara pamatturnīra izskaņā

Pamatturnīru LBL3 Austrumu grupā Daugavpils novada basketbolisti noslēdz ar graujošu uzvaru Valmierā. Ar rezultātu 84:43 tika pārspēta “Valmiera Glass VIA-3” komanda.

Jau no spēles sākuma novada spēlētāji izvirzījās vadībā, un pirmo ceturtdaļu noslēdza ar 11 punktu pārsvaru. Lielajā pārtraukumā dodoties, pārsvars jau tika palielināts līdz 19 punktiem.

Arī spēles otrajā daļā mājinieki nespēja izrādīt nopietnu pretestību, un piekāpās spēlē ar 41 punkta deficītu.

Daugavpils novada komandas labā Jānis Vilcāns guva 22 punktus, Gintars Lazda 21 punktu un izcīnīja 13 atlēkušās bumbas.

Valmiera Glass VIA-3 – Daugavpils novads 43:84 (9:20, 12:20, 16:20, 6:24)

Regulārajā čempionātā Austrumu grupā atlikušas vēl divas spēles, bet astoņas komandas, kuras turpinās spēlēt izslēgšanas spēlēs, jau zināmas (BK Salacgrīva, BK Cēsis/Cēsu sporta sk., Jēkabpils Lūši/SC, Daugavpils novads, BK Carnikava, SK Rūjiena, Rugāju SC, BK Madona/BJSS). Daugavpils novada komanda izcīnīja ceturto vietu grupā, un play-off pirmajā kārtā tiksies ar Rietumu grupas piektās vietas ieguvēju BS “Tukums/TSS”. Astotdaļfināla uzvarētājs tiek noskaidrots divu spēļu summā, un pirmo spēli Daugavpils novada basketbolisti aizvadīs izbraukumā.