Daugavpils novada spartakiādes 2020. gada kopvērtējuma tabula

Kopvērtējumā tiek skaitīti 8 labākie rezultāti

VietaPagastsPunktiTelpu futbolsFlorbolsDambreteNovussVieglatlētikaMinifutbols (7x7)Pašvaldības darbinieku ziemas sporta spēlesPagastu vasaras sporta spēlesPludmales volejbolsStrītbolsRudens krossGalda tenissVolejbolsBasketbols
1Kalupe12020141914171719
2Svente101141817171718
3Naujene96151518101820
4Višķi731113151618
5Demene611913209
6Ambeļi6116161217
7Skrudaliena561818515
8Vabole5315101216
9Saliena43131614
10Tabore40161113
11Kalkūni3917814
12Līksna341618
13Laucesa321715
14Medumi1515
15Nīcgale77
16Maļinova66
Biķernieki
Dubna