LBS valde atceļ LBL3 izslēgšanas turnīru

Tā kā Latvijas valdība “Covid-19” pagarinājusi ārkārtējo situāciju valstī līdz 12. maijam, Latvijas Basketbola savienības (LBS) valde, ņemot vērā klubu viedokli, ceturtdien, 9. aprīlī, nolēma atcelt LBL3 izslēgšanas turnīrus.

Latvijas basketbola līgu turnīru norise tika apturēta 13. martā, kad stājās spēkā Ministru kabineta lēmums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu. Tobrīd LBL3 pamatturnīrā nebija izspēlēta viena spēle, un to iznākums nevarēja ietekmēt situāciju apakšgrupu noslēguma tabulā.

Ņemot vērā, ka ārkārtējās situācijas pagarināšanas dēļ vismaz līdz maija vidum nebūs iespējams rīkot ne komandu treniņus, ne basketbola sacensības, lielākā daļa klubu nobalsoja par priekšlikumu atcelt 2019./2020. gada sezonas LBL3 izslēgšanas turnīrus.

Par LBL3 Austrumu grupas pamatturnīra uzvarētājiem kļuva BK “Salacgrīva”, par Rietumu grupas pamatturnīra uzvarētājiem – Iecavas “Dartija”.

Daugavpils novada komanda Austrumu grupā ierindojās ceturtajā vietā. Vairāk par komandas sniegumu (statistika) meklējiet mājas lapā bk.dnd.lv.

Tabula (LBL3 1. posms)