Minimāls zaudējums spēles izskaņā

Daugavpils pilsētas atklātā hokeja čempionātā HK Kalupe piedzīvoja zaudējumu pret divīzijas līderiem HK Rokiškis ar rezultātu 2:3.

Aizraujošā un notikumiem bagātā spēlē pirmajā trešdaļa aktīvāk spēlēja viesi no Lietuvas, un guva pirmos vārtus vairākumā. Otrajā trešdaļā kalupieši pārņēma spēles vadību un rezultātu izlīdzināja. Neiztika arī bez asumiem, un dūres izvicināja Vitālijs Gorohovs un Tautvydas Urbonas. Tiesneši bija žēlīgi un kaušļi saņēma divu minūšu noraidījumus.

Spēles pēdējā trešdaļā Kalupes hokejistiem izdevās izvirzīties vadībā, kad ar negaidītu metienu no zilās līnijas V. Gorohovs pārspēja vārtsargu otro reizi. Drīz vien Rokiškis hokejisti rezultātu izlīdzināja, un spēles izskaņā guva uzvaras vārtus. Pēdējās minūtēs kalupieši vēl mēģināja glābt spēles iznākumu, arī “noņemot” vārtsargu, bet čempionāta līderi noturēja rezultātu nemainīgu.

HK Kalupes labā abus vārtus guva V. Gorohovs, pirmajos asistēja Aleksandrs Pavlovskis, bet otrajos Dmitrijs Larionovs un Aleksandrs Pavlovskis.

Čempionātā HK Kalupe ierindojās trešajā vietā, lai gan viena spēle vēl atlikusi (2. augustā 15:30 pret “Riekstiņš”), bet otrajā vietā esošo “Saskaņu” teorētiski var panākt, bet savstarpējās spēlēs tika piedzīvoti zaudējumi, kas neļaus pakāpties uz otro vietu. Kā arī ceturtajā vietā esošā HK Olimp vairs nevar panākt kalupiešus.

HK Rokiškis – HK Kalupe 3:2 (1:0, 0:1, 2:1)
Noraidījumi – 3:3