Novada komandām uzvaras

Sestdienas vakarā otro spēli Daugavpils pilsētas atklātajā hokeja čempionātā senioru grupā aizvadīja Daugavpils novada komanda, tiekoties ar HK DVL. Novada spēlētāji svinēja pārliecinošu uzvaru ar 6:0.

Svētdienas pievakarē otra novada komanda HK Kalupe uzsāka dalību Daugavpils pilsētas atklātajā hokeja čempionātā. Pirmā spēle tika aizvadīta pret HK Lokomotīve-LRC, kurā tika gūts panākums ar 6:2 (2:0, 2:1, 2:1).

Bet svētdien pa dienu Rīgā novada volejbolisti tikās ar Rīgas Volejbola skolu. Arī otrajā spēlē pārliecinoša uzvara ar 3:0. Uzvarētāju komandas rindās ar rezultativitāti izcēlās Devids Žolnerovičs, iegūstot 18 punktus (tajā skaitā divus punktus ar netveramu servi un trīs punktus ar bloku). Nacionālo Volejbola līgu Daugavpils novads/Daugavpils tehnikums komanda sākusi ar divām uzvarām, kas ļauj uz šo brīdi ieņemt pirmo vietu turnīra tabulā. Spēles video ierakstu iespējams noskatīties RVS facebook lapā.

Čempionāti ar novada komandu piedalīšanos ir tikai sākušies, tāpēc aicinām arī turpmāk atbalstīt hokeja, volejbola un basketbola komandas klātienē.