NVL pirmo posmu volejbolisti noslēdz ar minimālu uzvaru

Noslēdzies Nacionālās Volejbola līgas 2019./2020. gada sezonas pirmais posms. Pēdējā spēlē Daugavpils novads/Daugavpils Tehnikums viesos tikās ar Vecumnieku komandu, un svinēja minimālu uzvaru ar rezultātu 3:2

Novada volejbolisti spēli iesāka ar uzvaru pirmajā setā 25:18, kam sekoja zaudējums otrajā (26:28) un trešajā setā (20:25). Taču Daugavpils novads/Daugavpils Tehnikums komanda spēja saņemties un uzvarēt ceturtajā setā 25:20, un veiksmīgi noslēgt spēli savā labā piektajā, izšķirošajā, setā 15:12.

O. Klopovs guva 22 punktus, D. Žolnerovičs 19, A. Samuilovs 18.

Vecumnieki – Daugavpils novads/Daugavpils Tehnikums 2:3 (18:25, 28:26, 25:20, 20:25, 12:15)

Pirmo posmu Daugavpils novads/Daugavpils Tehnikums komanda Austrumu grupā ierindojās otrajā vietā, kas nodrošina vietu 2. posmā spēlēt Augstākajā grupā. Otrajā posmā Augstākajā grupā piedalīsies Austrumu un Rietumu grupu labākās 3 komandas, kas tiksies ar ar pretējās grupas komandām. Punkti kas iegūti, spēlējot ar savas grupas komandām, automātiski tiks pārnesti uz otro posmu.

Daugavpils novada pretinieki 2. posmā: VK Ventspils, VK Ozolnieki, SK RTU.

Sekojiet informācijai par nākamajām spēlēm Daugavpils novada sporta mājas lapā.