Ozolniekos uzvar novada volejbolisti

Nacionālās Volejbola līgas 2. posma Augstākās grupas spēlē tikās VK Ozolnieki un Daugavpils novads/Daugavpils Tehnikums komandas. Lai gan Ozolnieku komandas volejbolistiem ar katru setu izdevās piekļūt tuvāk uzvarai un uzlabot savu sniegumu, spēles galotnē spēcīgāki bija novada spēlētāji un svinēja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 3:0.

Ar 18 iegūtiem punktiem spēles rezultatīvākais spēlētājs bija uzvarētāju komandas volejbolists Devids Žolnerovičs, tajā skaitā vienu iegūstot ar netveramu servi un vienu ar uzvarētu bloku.

Kopvērtējuma tabulas augšgalā augstākajā grupā ar iegūtiem 20 punktiem ir izvīrzījušies VK Ezerzemes volejbolisti. Tuvākie sekotāji ar iegūtiem 14 punktiem ir VK Ventspils un Daugavpils novads/Daugavpils Tehnikums komandas.

VK Ozolnieki – Daugavpils novads/Daugavpils Tehnikums 0:3 (15:25, 20:25, 23:25)

Svētdien, 16. februārī, Špoģu vidusskolas sporta zālē volejbolisti uzņems VK Ventspils. Spēlēs sākums 15:00