Sandris Šedis kļūst par divkārtēju Eiropas čempionu armvrestlingā

Lietuvas galvaspilsētā Viļņā, no 24. līdz 31. oktobrim norisinājās 30. Eiropas čempionāts armvrestlingā. Latviju sacensībās pārstāvēja arī Augšdaugavas novada sportists Sandris Šedis, kurš ir viens no vadošajiem šī sporta veida pārstāvjiem Latvijā.

Pirmajā sacensību dienā sportisti sacentās cīņā ar kreisajām rokām, Sandris startēja vīru kategorijā līdz 110 kg un ļoti pārliecinoši tika galā ar saviem pretiniekiem. Pirmajā cīņā tika pieveikts sportists no Ukrainas, otrajā cīņā viegli pārspēts Rumānijas pārstāvis, ceturtdaļfinālā uzvara pret vēl vienu sportistu no Ukrainas, bet pusfinālā tika pārspēts bulgārs. Finālā Sandris tikās ar jau iepriekš pārspēto sportistu no Bulgārijas, arī šoreiz bulgārs nespēja pārvarēt latvieša spēcīgo tvērienu, kā rezultātā izcīnīta 1. vieta un čempiona tituls ar kreiso roku.

Nākamajā dienā tika dots starts labās rokas cīņām. Arī šoreiz Sandris apliecināja savu favorīta statusu un tāpat kā iepriekšējā dienā viegli tika cauri kvalifikācijas cīņām. Cīņā par iekļūšanu finālā Sandris ar eksplozīvu startu un plaukstas kontroli pārspēja sportistu no Bulgārijas, bet finālā neatstāja nekādas cerības Horvātijas pārstāvim!

Tādējādi par jaunu divkārtējo Eiropas čempionu kļuva Sandris Šedis, demonstrējot ļoti pārliecinošu sniegumu visa turnīra garumā. Taču šobrīd daudz laika atpūsties nav, jo jau pēc 3 nedēļām jādodas uz Pasaules čempionātu Rumānijā. Pāris nedēļas, lai sagatavotos un pieslīpētu tehniskās nianses un atkal dodamies cīņā!