Trešo uzvaru pēc kārtas izcīna BK Daugavpils novads

Veiksmīgi Latvijas Basketbola līgas 3. divīzijas pamatturnīra Austrumu grupā turpina spēlēt novada basketbolisti, kas viesos pārspēja Carnikavas vienību ar rezultātu 91:76.

28. janvāra vakarā Carnikavas pamatskolas sporta zālē Daugavpils novada basketbolisti spēli iesāka ļoti aktīvi, un pirmajā ceturdaļā iekrāja 20 punktu pārsvaru. Mājinieki nespēja atgūties, un šāds pārsvars saglabājās visu spēli. Tikai spēles beigās Carnikavas basketbolistiem izdevās rezultātu samazināt līdz -15 punktiem.

J. Vilcāns guva 21 punktu, G. Lazda – 17 punkti, 9 atlēkušās bumbas.

BK Carnikava – BK Daugavpils novads 76:91 (11:31, 20:19, 22:19, 23:22)

Nākamās divas spēles BK Daugavpils novads aizvadīs mājās. 7. februārī viesosies Jēkabpils Lūši/Sporta centrs, bet 14. februārī tiks uzņemta BK Madona/BJSS komanda. Līdzjutēji aicināti klātienē atbalstīt savējos. Spēļu sākums 20:00.