Vieglatlētu veiksmīgie starti Jēkabpilī

Augšdaugavas novada Sporta skolas audzēkņi izcīnīja 2 zelta medaļas, startējot ”Daugava 2022” vieglatlētikas sacensībās Jēkabpilī šī gada 9.janvārī. Ēriks Gusevs sasniedza labāko rezultātu tāllēkšanā – 6 m 66 cm, bet Anna Marija Petrakova uzvarēja 2000m skrējienā ar rezultātu 6 min. 57,92 sek. Labie rezultāti uzradīja arī parējie komandas dalībnieki. Darjai Oniščenko 5.vieta tāllekšanā ar personīgo rekordu 4 m 50 cm, Vladislavam Čemisam un Viktorijai Jevdokimovai 6.vietas 60m skrējiēnā, Jūlijai Ivanovai 6.vieta augstlēksanā ar personīgo rekordu 1 m 45 cm, Dānielam Krapānam 6.vieta tāllēkšanā un Kristapam Trafimovam 6.vieta 3000m skrējienā. Sacensībās piedalījās 110 dalībnieki no Rīgas, Jūrmalas, Valmieras, Līvāniem, Jēkabpils, Preiļiem, Dagdas, Salaspils, Madonas, Ludzas, Viesītes, Lielvārdes, Gulbenes, Ogres, Aizkraukles un mūsu Augšdaugavas novada Sporta skolas komanda. Apsveicam uzvarētajus un veiksmīgus startus turpmāk!