Volejbolisti četru setu spēlē uzvar RTU

Pirmo mājas spēli Nacionālās Volejbola līgas 2019./2020. gada sezonas augstākajā grupā aizvadīja Daugavpils novads/Daugavpils Tehnikums volejbolisti. Špoģu vidusskolas sporta zālē tika uzņemti viesi no Rīgas SK RTU, un svinēta uzvara četru setu cīņā 3:1.

Pirmo setu novada volejbolisti uzvarēja pārliecinoši ar rezultātu 25:16. Otrajā setā viesi jau bija tuvāk to uzvarēt, bet mājinieki noturēja pārsvaru, un veiksmīgi uzvarēja 25:23.

Visu trešo setu Daugavpils novads/Daugavpils tehnikums komanda atradās iedzinēju lomā, un likumsakarīgi zaudēja to 25:27. Spēles pēdējo setu novada volejbolisti iesāka pārliecinošāk, un vienu brīdi bija vadībā ar 7 punktu pārsvaru, taču setu un spēli noslēdza tikai ar 25:22.

Līgas decembra labākais spēlētājs D. Žolnerovičs arī šinī spēlē bija rezultatīvākais, gūstot 22 punktus.

Daugavpils novads/Daugavpils Tehnikums – SK RTU 3:1 (25:16, 25:23, 25:27, 25:22)

Nākamā spēle arī pret SK RTU, Rīgā 1. februārī.