Volejbolisti ieņem otro vietu Nacionālajā līgā

Latvijas Volejbola federācijas (LVF) valde pieņēma lēmumu par Latvijas čempionātu 2019./2020.gada sezonas slēgšanu, čempionus nepasludinot, tomēr vietu sadalījumu nosakot pēc regulārā čempionāta rezultātiem, informē LVF.

Ņemot vērā koronavīrusa Covid-19 epidēmiju un valsts pārvaldes noteiktos ierobežojumus, Latvijas Volejbola federācijas valde pirmdien pieņēma lēmumu pabeigt 2019./2020. gada sezonu Nacionālās līgas sacensībās, nerīkojot izslēgšanas spēles.

Komandu secība aizvadītajā sezonā tiek noteikta pēc to ieņemtajām vietām pamatturnīrā.

Nacionālajā līgā pirmās trīs komandas ir šādas: VK “Ezerzeme”, Daugavpils novads/Daugavpils tehnikums un Jēkabpils Juniori/JSS.

Atlikušo vietu sadalījums sekojošs – 4. vieta VK Ventspils; 5. vieta VK Ozolnieki; 6. vieta SK RTU; 7. vieta VK Vecumnieki; 8. vieta RVS; 9. vieta Aizpute; 10. vieta Talsi; 11. vieta Kuldīgas NSC; 12. vieta Jelgavas novads; 13. vieta MSĢ/LAT U-17.